China temperaturë të lartë aliazh molibden materiale myk Prodhues dhe Furnizues | Huacheng

temperaturë të lartë aliazh molibden material myk

Përshkrim i shkurtër:

Temperatura e lartë aliazh molibden myk material ka avantazhet e temperaturë të lartë recrystallization se molibden pastër, temperaturë të lartë zvarriten rezistencës dhe temperaturë të lartë rezistencës në tërheqje, modulus elastike të vogël, koeficient të vogël zgjerimit dhe përçueshmëri termike të shpejtë.


 • FOB Çmimi: Quote sipas tregut mbizotëruese
 • Min.urdhër Sasia: Moq varet specifikimet produktet specifike
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  I Lartë Temperatura Molybdenum Alloy Mold Material

  Temperatura e lartë aliazh molibden myk material ka avantazhet e temperaturë të lartë recrystallization se molibden pastër, temperaturë të lartë zvarriten rezistencës dhe temperaturë të lartë rezistencës në tërheqje, modulus elastike të vogël, koeficient të vogël zgjerimit dhe përçueshmëri termike të shpejtë.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!