• зацементира карбид

  зацементира карбид

  Специјализирана за производство на волфрам и молибден производи со децении, најпродаваните производи во земјата и странство, фаворизирана од страна на клиентите.
 • волфрам легура бар материјал

  волфрам легура бар материјал

  Професионални и технички персонал, продажбата на персоналот, логистика персонал, топло за да се обезбеди интимни услуги за клиентите.
 • молибден пресудни моменти

  молибден пресудни моменти

  Точно да ја сфати трендот на пазарот, на најповолниот клиенти цена корист, да се постигне победа-победа соработка.

за нас

Taizhou Huacheng волфрам и молибден Производство копродукции, Ltd е професионална производител на волфрам и молибден производи. Компанијата е лоцирана во централниот рамнини на Jiangsu покраината, источно од Ning-Џинг Јан-автопат, 328 национални автопат низ целата територија, удобен ...
 • xrty
 • Ab2
 • x1
 • x2
WhatsApp Онлајн Chat!